Wystawa " Z marzeń"

 

Od 23 października do 7 listopada w Galerii Jazzowej obok naszej szkoły będą prezentowane prace uczniów klas IV-VII oraz nauczycielki plastyki i jednocześnie opiekunki Koła Plastycznego pani Joanny Sierzputowskiej. Inspiracją do powstania dzieł był świat przyrody. Fantastyczne, abstrakcyjne niekiedy formy stworzone przy pomocy linii, barwy i wyobraźni. Cechą szczególną wszystkich prac jest ich radosny charakter oraz twórcza ekspresja.

Oko i kreatywny umysł dziecka mają moc!

Za zaangażowanie w działania artystyczne dziękuję uczniom i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie

Uczestnicy wystawy: Weronika Kosińska kl. VA, Gabriela Grzywacz kl. VIE, Kinga Jasińska kl. VIE, Aleksandra Ołdak kl. IVB, Martyna Fafińska kl. VA, Kornelia Woźnowska kl.VIC, Alicja Migdał kl. VIID, Oliwia Otręba kl. VIB, Patrycja Pyza kl. VA, Anna Świgońska kl. VA, Amelia Kostkowska kl. VIE, Krzysztof Bartkowski kl. VE, Vivian Świst kl. VE, Szymon Cyrana kl.VIC, Julia Chojecka kl. VE, Zuzanna Kraweć kl. VII D, Emilia Malinowska kl. VI C.

Kilka zachęcających prac