I like you, czyli walentynki w świetlicy szkolnej

 

 Galeria zdjęć

Walentynkowy dzień  w świetlicy szkolnej  upłynął pod znakiem rozważań na temat znaczenia przyjaźni, która jest kluczem do budowania ważnych relacji z rówieśnikami.
Przyjaźń pozytywnie nastawia do rzeczywistości, pomaga przezwyciężać trudności oraz wzmacnia poczucie własnej wartości. Dzieci wykonały również walentynkowe serca dla przyjaciółki, przyjaciela lub kogoś bliskiego.

Dzień Bezpiecznego Internetu

 

Więcej zdjęć

6 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W związku z tą inicjatywą naszą świetlicę odwiedziła policjantka asp. szt. Joanna Kwiatkowska, która przeprowadziła zajęcia promujące bezpieczne zasady korzystania z sieci oraz przestrzegła przed zagrożeniami, które czyhają na osoby korzystające z zasobów internetu.

Spotkanie z PANIĄ LEŚNIK

 

Galeria zdjęć

15 stycznia 2024 r. gościliśmy w naszej świetlicy przedstawicielkę Nadleśnictwa Iława Panią Kingę Sulej, która zaprezentowała dzieciom kilka ciekawostek o lesie, opowiedziała o różnych zwierzętach zamieszkujących nasze polskie lasy, o ich zwyczajach i potrzebach. Dzieci dowiedziały się także, w jaki sposób możemy pomóc zwierzętom przetrwać zimę. Był też czas na pytania, na które nasz gość cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał.
Dziękujemy Pani Kindze Sulej za bardzo interesujące spotkanie

KREATYWNA JESIEŃ W ŚWIETLICY

 

Galeria zdjęć

Jesień to taka pora roku, która uruchamia w dzieciach pokłady kreatywności, inspiruje do zabaw plastycznych.
Podczas listopadowych zajęć, dzieci były kreatorami fryzur z użyciem jesiennych liści i własnej wyobraźni