Konsultacje z nauczycielami w I semestrze r. szk. 2022/23

 Terminy konsultacji z nauczycielami znajdziesz także pod tym linkiem

L.p.

Nazwisko

i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia godziny

Miejsce

1.

Barbarska Anna

Edukacja

wczesnoszkolna

środa

14:40- 15:40

pokój nauczycielski

2.

Bernasiuk Monika

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

3.

Bobko Jakub

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

12:50-13:50

Pokój nauczycieli w-f

4.

Borkowska Kamila

Język

polski

Środa

7.45 – 8.45

Pokój nauczycielski

5.

Bryl Piotr

 

Historia, WOS

Wtorek

13.55- 14.55

Sala 107

6.

o. Damian Majcherczak

Religia

Piątek 12.30-13.30

Pokój nauczycielski

7.

Budniewska – Treder Ewelina

Edukacja wczesnoszkolna

 

Wtorek

13.40-14.40

Pokój nauczycielski

8.

Cywińska Cecylia

 

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek

7.50 – 8.50

Sala 211

9.

Dobrzańska- Migdał

Justyna

Przyroda

Biologia, Chemia

Piątek

13:40-14:40

Sala 001

10.

Dolewski Leszek

Religia

 

Czwartek

7:50-8:50

Pokój nauczycielski

11.

Dombek Joanna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

15.30-16.30

Sala 205

12.

Dumkiewicz

Jolanta

Biologia

Fizyka WDŻ

Środa 14.30-15.30

Sala 005

13.

Dziopa Aneta

Matematyka

Wtorek 12:35-13:35

Pokój nauczycielski

14.

Górska Katarzyna

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek

11.30-12.30

Pokój nauczycielski

15.

Prabucka Dominika

Matematyka,

Informatyka

Wtorek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

16.

Jasińska Alina

Muzyka

14.00-15.00

piątek

Sala 9

17

Kasak Karolina

Nauczyciel wspomagający

Poniedziałek

12:30-13:30

Pokój nauczycielski

18.

Komsta Edyta

Język

Polski

Środa

13:35-14:35

Sala 109

19.

Kopańska Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek
14.45-15.45

Sala 1, rehabilitacyjna

20.

Kopczyńska Jolanta

Wychowanie

Fizyczne

Wtorek

13:30-14:30

Pokój nauczycieli w-f

21.

Kozibska Elżbieta

Edukacja

Wczesnoszkolna

Poniedziałek
(10.40-11.40)

Pokój nauczycielski

22.

Kozyra Milena

Nauczyciel

wspomagający

Wtorek (14:40-15:40)

Pokój nauczycielski

23.

Krzywkowska

Monika

Religia

Wtorek

14.40-15.40

Sala 104

24.

Kuczmarska

Katarzyna

Nauczyciel wspomagający

Sroda 11.40-12.40

Pokój nauczycielski/zaplecze 210

25.

Leszek Paweł

Język

angielski

Poniedzialek
9:30-10:30

Pokój nauczycielski

26.

Zagrodzka Joanna

 

Nauczyciel

wspomagający

Wtorek

13.35-14.35

Pokój nauczycielski

27.

Lewandowska

Sylwia

Historia

EDB, WOS

poniedziałek
13.55-14.55

Pokój nauczycielski

28.

Łęgowska Justyna

Biologia

Chemia, Przyroda

poniedziałek

15.35-16.35

s.005

29.

Jakubowska Agnieszka

Pedagog szkolny

Wtorek

13:30-14:30

s.209

30.

Marszałek Wioletta

Język

niemiecki

Środa

15:30-16:30

Sala 006

31.

Melka Anna

Pedagog specjalny

Środa

13:15-14:15

s. 209

32.

Maśkiewicz Michał

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

13:40-14:40

Pokój nauczycieli wf

33.

Maślana Jadwiga

Geografia

Czwartek

7:45- 8:45

Sala 006

34.

Mozarczyk Marzena

Świetlica

Wtorek

10.25-11.25

Gabinet 15

35.

Mazurewicz

Ewa

Edukacja

Wczesnoszkolna

12.30-13.30

czwartek

Pokój nauczycielski

36.

Meredyk – Szczesiak

Edyta

Język

polski

środa

13:40-14:40

pokój nauczycielski

37.

Nowicka Hanna

Język

angielski

Piątek

10.30-11.30

Pokój nauczycielski

38.

Olęcki Mariusz

Matematyka

Wtorek

12.30-13.30

 

39..

Ostaszewska

Beata

Edukacja

Wczesnoszkolna

Środa

15:30- 16:30

Sala 210

40.

Piątkowska

Sławomira

Język

Angielski

Wtorek 12:30 -13:30

 Pokój nauczycielski

41.

Chodakowska

Iwona

Świetlica

czwartek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

42.

Marciniak Maria

Świetlica

Wtorek

8.30 - 9.30

Gabinet 15

43.

Projs Marta

Język polski, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający

Poniedziałek

15:25- 16:25

Pokój nauczycielski

44.

Roguszczak

Wojciech

Język

angielski

Czwartek 13:15-14:15

Pokój nauczycielski

45.

Roszak Wiesław

Wychowanie

Fizyczne

 

 

 

46.

 

Białobrzewska

Elżbieta

 

biblioteka

 

 

Poniedziałek

15.30-16.30

 

s. bibliot.

47.

Sieńska Julitta

biblioteka

 

Poniedziałek

14.00-15.00

s. bibliot.

48.

Downer Alina

 

 

Logopeda

Poniedziałek

7:30-8:00

Czwartek

7:30-8:00

Sala 208

49.

Słupski Marek

Matematyka

Poniedziałek

12:35-13:35

Pokój nauczycielski

50.

Sierzputowska

Joanna

Plastyka

14.40-15.40

Sala 9

51.

Szczuka Magdalena

Edukacja

wczesnoszkolna

Poniedziałek

13:35-14:35

Pokój nauczycielski

52.

Szczypska Ewa

j. angielski

Czwartek

8:35-9:35

Pokój nauczycielski

53.

Świtaj

Dorota

Język polski

 

 

54.

Wegner Mariola

Edukacja

wczesnoszkolna

Poniedziałek 10.30-1130

Pokój nauczycielski

55.

Więckiewicz

Katarzyna

edukacja

wczesnoszkolna

Poniedziałek

9.00- 10.00

Pokój nauczycielski

56.

Portjanko Edyta

Informatyka

Poniedzialek
12.30 – 13.30

Sala informatyczna

57.

Ziomek

Grażyna

Edukacja

wczesnoszkolna

Czwartek

15.35-16.35

Sala 202

58.

Burza

Radosław

Wychowanie

fizyczne

 

 

59.

Chalińska Jolanta

wicedyrektor

Poniedziałek, czwartek

7:30-8:00

Gab. zastępców

60.

Ostanek Aneta

Wychowanie

fizyczne

Czwartek

7:45-8:45

Pokój nauczycieli w-f

61.

Grabkowska Katarzyna

wicedyrektor

Piątek

8:00- 9:00

Gab. zastępców

62.

Stolarska

Grażyna

dyrektor

Poniedziałek

7:30-8:00

Środa

15:00-15:30

Gab. zastępców

63.

Roszak

Joanna

Nauczyciel

wspomagający

 

 

64.

Kamińska Anna

Język

polski

Środa

12:30-13:00

Pokój nauczycielski

65.

Moszczyńska Katarzyna

Język niemiecki

Czwartek 10.40-11.40

Pokój nauczycielski