Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020
Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020
I semestr
UWAGA!
Proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielem przez e-dziennik
L.p. |
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
Dzień tygodnia godziny |
Miejsce spotkania |
1. |
Barbarska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wtorek 12:50-13:35 |
Pokój nauczycielski |
2. |
Bernasiuk Monika |
Nauczyciel wspomagający |
Środa 8.50- 9.35 |
Pokój nauczycielski |
3. |
Bobko Jakub |
Wychowanie Fizyczne |
|
|
4. |
Borkowska Kamila |
Język Polski |
Poniedziałek 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
5. |
Chodakowska Iwona |
Edukacja Wczesnoszkolna |
Wtorek 13.50-14.25 |
pokój nauczycielski |
6. |
Dobrzańska- Migdał Justyna |
Przyroda Biologia |
Wtorek 11:45-12:30 |
Pokój nauczycielski |
7. |
Dolewski Leszek |
Religia Informatyka |
Środa 8.50-9.35 |
Pokój nauczycielski |
8. |
Dombek Joanna |
Edukacja Wczesnoszkolna |
Poniedziałek 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
9. |
Dumkiewicz Jolanta |
Biologia Fizyka WDŻ |
Poniedziałek 12.50-13.25 |
Pokój nauczycielski |
10. |
Dziopa Aneta |
Matematyka |
Środa 8:50-9:35 |
Pokój nauczycielski |
11. |
Fabisiak Kamila |
Historia |
|
|
12. |
Górska Katarzyna |
Nauczyciel Wspomagający |
Środa 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
13. |
Jarocka Jolanta |
Matematyka |
Poniedziałek 13:35-14:20 |
Zaplecze 009 |
14. |
Jasińska Alina |
Muzyka |
Wtorek 13:50- 14:35 |
Sala 103 |
15. |
Klimek Wiesława |
Technika |
Poniedziałek 13.50-14.35 |
Pokój nauczycielski |
16. |
Komsta Edyta |
Język Polski |
Czwartek 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
17. |
Kopańska Joanna |
Nauczyciel Wspomagający |
Poniedziałek |
Sala nr 1 |
18. |
Budniewska- Treder Ewelina |
Nauczyciel Wspomagający |
Poniedziałek 10.40-11.25 |
Pokój nauczycielski |
19. |
Kopczyńska Jolanta |
Wychowanie Fizyczne |
Wtorek 10.40-11.25 |
Pokój nauczycielski |
20. |
Kozibska Elżbieta |
Edukacja Wczesnoszkolna |
Czwartek |
Pokój nauczycielski |
21. |
Krzywkowska Monika |
Religia |
11.45-12.30 Piątek |
Pokój nauczycielski |
22. |
Kuczmarska Katarzyna |
Język Niemiecki |
Poniedziałek 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
23. |
Kuśmirek Iga |
Doradztwo zawodowe |
Środa 12.00-13.00 |
Gabinet pedagoga |
24. |
Laskowska Justyna |
Nauczyciel wspomagający |
Wtorek 13.50-14.35 |
Pokój nauczycielski |
25. |
Lewandowska Mirosława |
Nauczyciel Wspomagający |
Środa 10.40-11.25 |
Pokój nauczycielski |
26. |
Lewandowska Sylwia |
Historia EDB |
Piątek 13.50 – 14.35 |
Pokój nauczycielski |
27. |
Łęgowska Justyna |
Biologia Chemia |
Poniedziałek 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
28. |
Makowski Maciej |
Język Angielski |
Poniedziałek 11.45-12.30 |
Pokój nauczycielski |
29. |
Makoś Kamila |
Religia WDŻ |
Środa godz.9.45-10.30 |
Pokój nauczycielski
|
30. |
Maśkiewicz Michał |
Wychowanie Fizyczne |
Poniedziałek Godz. 11:45-12:30 |
|
31. |
Maślana Jadwiga |
Geografia |
Wtorek 13.50-14.35 |
Pokój nauczycielski |
32. |
Matuszewski Marek |
Informatyka |
Środa 9.45-10.30 |
Sala 301 |
33. |
Mazurewicz Ewa |
Edukacja Wczesnoszkolna |
Czwartek 8.50-9.35 |
Pokój nauczycielski |
34. |
Meredyk – Szczesiak Edyta |
Język polski |
środa 13:50 – 14:35 |
sala 108 |
35. |
Michalewska Jolanta |
Wiedza o społeczeństwie |
|
|
36. |
Michalska Agnieszka |
Historia |
Wtorek 11.00-11.30 |
Pokój nauczycielski |
37. |
Olęcki Mariusz |
Matematyka |
Piątek 11:45-12:30 |
Pokój nauczycielski |
38. |
Ostaszewska Beata |
Edukacja Wczesnoszkolna |
Środa |
Zaplecze 210 |
39. |
Piątkowska Sławomira |
Język Angielski |
Piątek 10:40 -11:25 |
Pokój Nauczycielski |
40. |
Pielecka Anna |
Informatyka |
Poniedziałek 12:50-13:30 |
|
41. |
o.Prandzioch Karol |
Religia |
|
|
42. |
Projs Marta |
Język Polski |
Wtorek 9:45-10:30 |
Pokój nauczycielski |
43. |
Protasewicz Marianna |
Edukacja Wczesnoszkolna |
Wtorek 12.30-13.15 |
Pokój nauczycielski |
44. |
Roguszczak Wojciech |
Język angielski |
Poniedziałek 10:40-11:25 |
Pokój Nauczycielski |
45. |
Roszak Joanna |
Nauczyciel Wspomagający |
Środa |
Zaplecze 210 |
46. |
Roszak Wiesław |
Wychowanie Fizyczne |
czwartek 15.25 - 16.10 |
pokój nauczycieli w-f |
47. |
Roznerska Małgorzata |
Język Angielski |
Poniedziałek 9:45-11:25 |
Pokój Nauczycielski |
48. |
Rykaczewska Barbara |
Nauczyciel Wspomagający |
Czwartek 8:00-8:45 |
Zaplecze 210 |
49. |
Sendzik Anna |
Wychowanie Fizyczne |
Poniedziałek 11.45-12.30 |
Pokój n-lski wf |
50. |
Słupski Marek |
Matematyka |
Poniedziałek 11:45-12:30 |
Pokój Nauczycielski |
51. |
Sierzputowska Joanna |
Plastyka |
Wtorek 8:50- 9:35 |
Pokój Nauczycielski |
52. |
Szczuka Magdalena |
Nauczyciel wspomagający |
Czwartek 11.45 – 12.30 |
Pokój nauczycielski |
53. |
Szczypska Ewa |
j. angielski |
Czwartek 10:40-11:25 |
Pokój nauczycielski |
54. |
Świtaj Dorota |
Język polski |
Środa 10.40-11.25 |
Pokój nauczycielski |
55. |
Wegner Mariola |
Edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek13.50-14.35 |
Pokój nauczycielski |
56. |
Więckiewicz Katarzyna |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek 10:40-11:25 |
Pokój Nauczycielski |
57 |
Zagrodzka Joanna |
Nauczyciel wspomagający |
Poniedziałek 9.45-10.30 |
Pokój nauczycielski |
58. |
Zakrzewski Marek |
|
|
|
59. |
Zdziebłowska Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Czwartek 9.45-10.30 |
Pokój nauczycielski |
60. |
Ziomek Grażyna |
edukacja wczesnoszkolna |
poniedziałek 1040-1125 |
Pokój nauczycielski |