XXXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją"

 

Dziś 12 maja 2023 r. w Kinoteatrze Pasja odbyły się miejskie eliminacje do XXXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją". Przedstawiciele wszystkich iławskich szkół mogli spróbować swoich sił na prawdziwej scenie. Jury, spośród 28 uczestników, wyłoniło tylko troje laureatów. Dwoje spośród nich to uczniów naszej szkoły, którzy będą reprezentować już nie tylko SP3, ale także Iławę w etapie rejonowym, który odbędzie się 26 maja 2023 r.:

LAUREACI:

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Cezary Borkowski z SP 3 w Iławie, nauczyciele: Anna Barbarska, Kamila Borkowska

w kategorii klas VII - VIII

I miejsce - Anna Świgońska z SP 3 w Iławie, nauczyciel: Kamila Borkowska

Pozostali uczniowie z naszej szkoły również znakomicie prezentowali się na deskach iławskiego Kinoteatru Pasja:

Maksymilian Roszak z klasy 2c

Alicja Ołdak z klasy 4c

Anna Wróblewska z klasy 5a

Maja Cieciuch z klasy 7a

Dla wszystkich recytatorów była to wielka przygoda i wspaniała uczta poetycka.