Ślubowanie uczniów klas I

 

Zapraszamy na fotorelację - dziękujemy firmie Tomkolor

14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I.

 

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami. Klasa 1a z panią Magdaleną Szczuką, 1b z panią Cecylią Cywińską, 1c z panią Joanną Dombek, dyrektor szkoły Grażyna Stolarska, wicedyrektor Jolanta Chalińska oraz zaproszeni Rodzice.

 

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania wychowawcy dokonali symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

 

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy III b pod kierunkiem pani Grażyny Ziomek i klas pierwszych. Nad oprawą muzyczną chóru szkolnego „Tęczowe nutki” czuwała pani Alina Jasińska. Dekoracje wykonała pani Joanna Sierzputowska. Uroczystość prowadziły pani Grażyna Ziomek i uczennica Samorządu Uczniowskiego Julia Chojecka.

 

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Potem uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!