Wrzesień w świetlicy

W pierwszym powakacyjnym miesiącu w świetlicy spędzaliśmy czas na poznawaniu nowych uczniów oraz wakacyjne wspomnienia. Przypomnieliśmy zasady zachowania oraz regulamin obowiązujący dzieci uczęszczające do świetlicy. Podczas zajęć z cyklu „Bezpieczna droga do szkoły” poznaliśmy przepisy ruchu drogowego oraz podstawowe znaki drogowe, które obowiązują nie tylko kierowców, ale również pieszych. Wychowankowie namalowali farbami sygnalizację świetlną oraz zapoznali się z zasadami zachowania na drodze. Wspólnie pożegnaliśmy wakacyjną porę roku i przywitaliśmy jesień. Nie zabrakło także zabaw ruchowych na szkolnym boisku, spacerów po Iławie oraz wspólnego, głośnego czytania. A wszystko to pod okiem pań wychowawczyń : Marii Marciniak, Julitty Gutkowskiej, Karoliny Kasak i Anny Melki. Więcej zdjęć