Czytam i rozumiem

Pod tym tytułem w dniu 21 lutego w Starostwie Powiatowym w Iławie odbył się konkurs cichego czytania ze zrozumieniem dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych, zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego przez Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie. Wzięły w nim udział cztery uczennice naszej szkoły: Amelia Urban kl. IIIa, Marika Kulesza kl. IIIb, Lena Klukowska kl. IIIc, Zuzanna Błaszkowska kl. IIId. Poziom konkursu był wysoki. Brało w nim udział 19 uczniów z powiatu iławskiego. Dwie uczennice z naszej szkoły: Marika Kulesza i Zuzia Błaszkowska zajęły wysokie czwarte miejsce. Do konkursu uczennice przygotowywały nauczycielki klas trzecich: K. Więckiewicz, E. Kozibska, K. Górska, M. Wegner, G. Ziomek oraz nauczycielki bibliotekarki: E. Białobrzewska, J. Sieńska.

Gratulujemy uczennicom uzyskania wysokich wyników. Zobacz zdjecia

E. Białobrzewska, J. Sieńska