Świąteczne spotkanie

Ostatni tydzień przed świętami Bożego Narodzenia upłynął w świetlicy w świątecznej atmosferze. Początek tygodnia był czasem intensywnych prób do świątecznego spotkania. Cały czas tworzyliśmy też ostatnie metry naszego choinkowego łańcucha. Nie zabrakło zimowych oraz bożonarodzeniowych prac plastycznych – renifer z puzzli, bombki i dzwonki wykonane metodą wydzieranki czy przestrzenne choinki.

W środę, 19 grudnia w świetlicy szkolnej miało miejsce Uroczyste świąteczne spotkanie, podczas którego nasi uczniowie zaprezentowali to, czego uczyli się przez ostatnie tygodnie. Na początku narrator przywitał wszystkich przybyłych gości i zaprosił na przedstawienie. Piękne, polskie kolędy i pastorałki przeplatały wierszyki o tradycjach bożonarodzeniowych mówione przez dzieci. Na koniec wszyscy razem zaśpiewaliśmy pastorałkę „Świeć, gwiazdeczko, świeć”, która wprowadziła wszystkich obecnych w świąteczny nastrój.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku! Zobacz zdjęcia

Wychowawcy świetlicy szkolnej: K. Zdziebłowska, K. Górska, K. Kasak, A. Melka