Obrońcom Ojczyzny

Uczniowie klasy V a przyłączyli się do akcji społecznościowej #MuremZaPolskimMundurem, wspierającej żołnierzy oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, którzy obecnie pełnią służbę na granicy polsko-białoruskiej, strzegąc naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki oraz prace plastyczne wyrażające symboliczne wsparcie, wdzięczność i podziękowanie za pełnioną służbę, a następnie za pośrednictwem Poczty Polskiej przesłali je do funkcjonariuszy i żołnierzy chroniących naszej granicy.

Galeria zdjęć

 

Akcja charytatywna

Uczeń naszej szkoły Jakub Zieliński z kl. VII a aktywnie włączył się w działalność dobroczynną na rzecz Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie. Jakub wykonał własnoręcznie 62 różańce, które zostaną przesłane w ramach akcji „Znaki wiary”.
Akcje charytatywne uczą wrażliwości na potrzeby innych, rozwijają uczucie empatii, kształtują pozytywną postawę wobec potrzebujących. Jakub swoją postawą i zaangażowaniem udowodnił, że nie jest mu obojętny los chorych, samotnych, niepełnosprawnych i biednych.
Za pomoc i otwarte serce serdecznie dziękuję!!!

Koordynator akcji:

katechetka Monika Krzywkowska

Program dla szkół - warzywa, owoce i produkty mleczne

SP 3 w roku szkolnym 2021/ 2022  uczestniczy w „Programie dla szkół”.

Program jest finansowany ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu krajowego.

Korzyści z programu:

Każdy Uczeń uczestniczący w programie w roku szkolnym 2021/2022 będzie otrzymywać bezpłatnie porcję produktu owocowego albo warzywnego lub mlecznego przez 10 - 12 wybranych tygodni w semestrze.  Uczniowie będą otrzymywać jabłka, gruszki, śliwki (w I semestrze), truskawki (w II semestrze), soki owocowe, marchewki, rzodkiewki, paprykę słodką (w I semestrze), kalarepę, pomidorki, a także mleko białe, serki twarogowe, jogurty i kefiry naturalne. Dzięki nim dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, w szczególności poznają korzyści diety bogatej w owoce, warzywa i produkty mleczne, a także uczą się o ich pochodzeniu, uprawie i produkcji oraz m.in. jak postępować, aby nie marnować żywności.  Ponadto, uczniowie  uczestniczące w „Programie dla szkół” będą brać udział w działaniach edukacyjnych organizowanych w ramach programu.

Wszyscy codziennie podejmujemy decyzję co zjeść i czego się napić. Decyzje
te są ważne, bo naprawdę jesteśmy tym, co jemy!
Zwracajmy uwagę na to, co wybieramy. Jedzmy regularnie kolorowe posiłki
pełne warzyw i owoców. Pamiętajmy, aby na co dzień sięgać po produkty mleczne,
to dzięki nim będziemy mieć mocne kości i siłę do zabawy i nauki.
Dzięki „Programowi dla szkół” mamy  dostęp do warzyw i owoców, które są
tak przygotowane, że od razu możecie się nimi zajadać. Otrzymujecie również
różne produkty mleczne, w małych opakowaniach idealnych na przekąskę
pomiędzy lekcjami. Korzystajcie z tych produktów i dbajcie o to, aby produkty te
trafiały do Waszych brzuchów - tylko wtedy przekażą Wam swoje supermoce!
Nie pozwólcie na to, aby marnowały się i kończyły w śmietniku.

https://www.programdlaszkol.org/program/warunki-udzialu

https://www.programdlaszkol.org/program/dzialania-edukacyjne-i-promocyjne

Podsumowanie akcji „ZŁOTÓWKA ZAMIAST KWIATKA”

Dzięki Wam drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele udało nam się zebrać kwotę 777,79 zł na działalność Samorządu Uczniowskiego.

 

Najbliższe zaplanowane działania Samorządu Uczniowskiego, w których zostaną wykorzystane uzbierane środki to:

- kiermasz jesienny;

- szkolne imprezy, np. Andrzejki, Mikołajki, Walentynki

- konkursy, np. Przywitanie wiosny – konkurs na ozdabianie drzwi klas;

- organizacja tematycznych piątków;

i wiele, wiele innych.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji!

Ślubowanie uczniów klas I

Pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 3.

 

Dnia 14 października br. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Wpisała się ona na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Dyrektor szkoły pani Grażyna Stolarska powitała wszystkich pierwszaków, wychowawców oraz zgromadzonych gości. Chór szkolny pod kierunkiem pani Aliny Jasińskiej uatrakcyjnił uroczystość piosenkami, uczniowie klasy IIIa pod opieką wychowawców pani Magdaleny Szczuki i pani Eweliny Budniewskiej-Treder przygotowali część artystyczną oraz Samorząd Uczniowski z pocztem sztandarowym pod przewodnictwem pani Anny Melki uświetnił całą uroczystość.

 

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej, musieli wykonać kilka zadań. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów były m.in.: umiejętność odpowiedzi na pytania, test sprawności, śpiewanie piosenki oraz sprawdzenie wiedzy o swoim kraju. Po zakończonej prezentacji zaproszeni goście zgodnie potwierdzili, iż wszystkie dzieci wspaniale zdały „egzamin pierwszoklasisty”. Ceremonię ślubowania prowadziła pani wicedyrektor Jolanta Chalińska. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie wychowawczynie klas I dokonały symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej, szkolnej rodziny! W tym wyjątkowym dniu panie dyrektor oraz wicedyrektor pogratulowały dzieciom zaprezentowanych umiejętności. Pod koniec części oficjalnej delegacje klas pierwszych podziękowały dyrekcji za przyjęcie pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Po zakończeniu uroczystości uczniowie zostawili odciski palców na kartkach, które zostaną dołączone do „Kroniki ślubowania” oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim klasom pierwszym zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Magdalena Szczuka

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji .

W ramach tego tygodnia nasza szkoła przyłącza się do akcji pod hasłem: "Jesteśmy różni, jesteśmy razem".

Jest to wydarzenie ogólnopolskie, któremu patronuje Polskie Towarzystwo Dysleksji.

W dniu 7 października zgodnie z ustaleniami Europejskiego Towarzystwa Dysleksji był to szczególnie wyróżniony Dzień Świadomości Dysleksji.

Nasza szkoła dołączyła do akcji poprzez:

- akcję czytania "Cała szkoła czyta dzieciom". Do akcji przyłączyła się Biblioteka szkolna oraz nauczyciele języka polskiego;

- wystawę "Sławni dyslektycy "na korytarzu szkolnym;

- czytanie wybranych baśni przez wychowawców klas I- III , a następnie wykonanie ilustracji przez dzieci do wybranej baśni (wykonane prace są ozdobą korytarzy szkolnych);

Nasze działania miały  na celu popularyzowanie wiedzy i wzrost świadomości na temat dysleksji.

Dzięki współpracy nauczycieli oraz uczniów ten dzień był wyjątkowy❤

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego  dnia 🙂. ZOBACZ ZDJĘCIA

#dysleksjaday

Koordynatorzy akcji:
Karolina Kasak
Milena Kozyra

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 01.10.2021 roku nasza szkoła obchodziła XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Jest to też okazja dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

W ramach XI ŚDTM odbył się konkurs matematyczno-plastyczny pn. „Kolorowa tabliczka mnożenia”. Podzielony był na kategorie wiekowe. I tak wśród klas:

- III pierwsze miejsce zajął: Franciszek Grzywacz IIIb;

- IV pierwsze miejsce zajął: Natan Nedzelsky IVc;

- V pierwsze miejsce zajął: Dawid Drożdżyński Va;

- VI pierwsze miejsce zajęła: Aleksandra Ołdak VIb.

Wyróżnienie otrzymali:

- Alicja Ołdak z klasy IIIc;

- Bartosz Żbikowski Vc.

W tygodniu poprzedzającym obchody wychowawcy klas III wyłonili Mistrzów Tabliczki Mnożenia:

- w klasie IIIa: Maciej Gnutek;

- w klasie IIIb: Franciszek Grzywacz;

- w klasie IIIc: Alicja Ołdak.

Natomiast wśród uczniów klas IV nauczyciele matematyki wyłonili Ekspertów Tabliczki Mnożenia:

- w klasie IVa: Anna Wróblewska;

- w klasie IVb: Aurelia Grzelka;

- w klasie IVc: Wiktoria Figurska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom:)

W dniu obchodów akcję uroczyście otworzyła pani dyrektor Grażyna Stolarska, która jako pierwsza pomyślnie zdała egzamin. Następnie uczniowie klas III sprawdzali swoją wiedzę z tabliczki mnożenia, uczestnicząc w grach: „Krzyżak” i „Królowa skakanek”. Klasy IV pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego pokonywały tor przeszkód, który połączony był ze sprawdzeniem znajomości tabliczki mnożenia. Uczniowie z wielkim zapałem rywalizowali ze sobą. Zwyciężyła klasa IVa, która najlepiej znała tabliczkę. Wśród uczniów klas V odbył się konkurs: „1 z 10”, który wygrał Piotr Nadwodny z klasy Vb. Natomiast wśród uczniów klas VI odbył się konkurs łamigłówek z tabliczką mnożenia, tu pierwsze miejsce zajęła Maria Tyszkiewicz z klasy VIb. W świetlicy szkolnej tego dnia organizowano ciekawe, tabliczkowe zabawy. Przez cały dzień podczas przerw wyznaczeni uczniowie pod opieką nauczycieli patrolowali korytarze szkolne i egzaminowali chętnych uczniów, nauczycieli oraz obsługę szkoły. W nagrodę za zdany egzamin dostawali odznakę-naklejkę.

Już od kilku lat ŚDTM to wielkie wydarzenie w naszej szkole, które wzbudza w uczniach wiele pozytywnych emocji oraz chęć zdrowej rywalizacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Koordynatorzy:

Katarzyna Górska

Aneta Dziopa

 

Konkurs matematyczno-plastyczny

KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY

Kolorowa tabliczka mnożenia”

Cele konkursu:

 • rozwijanie wyobraźni, uzdolnień plastycznych i inspirowanie do twórczej aktywności uczniów

 • zachęcanie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia

 • doskonalenie warsztatu plastycznego

 • prezentacja możliwości twórczych dzieci

Regulamin:

 1. Konkurs skierowany do uczniów klas III-VI i podzielony jest na kategorie wiekowe:

- uczniowie kl. III

- uczniowie kl. IV

- uczniowie kl. V

- uczniowie kl. VI

 1. Prace zgłoszone do konkursu powinny zostać wykonane:

 • na kartce formatu A3 lub A4;

 • plakat powinien zawierać tabelkę tabliczki mnożenia, hasło promujące tabliczkę oraz symbol Dnia Tabliczki Mnożenia: SOWĘ;

 • wykonany w dowolnej technice i z różnych materiałów (z zastrzeżeniem wykorzystania gotowych elementów oraz techniki komputerowej);

 • uczniowie klas III oddają swoje prace wychowawcom, natomiast klasy IV-VI nauczycielom matematyki;

 • praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą;

 • jury, oceniając pracę, będzie brało pod uwagę estetykę wykonania, oryginalność i pomysłowość, zgodność pracy z tematem oraz samodzielność wykonania.

Prace prosimy przynosić do 27 września włącznie.

Koordynatorzy:

Katarzyna Górska

Aneta Dziopa

 

Konsultacje z nauczycielami w I semestrze r. szk. 2021/22

Szanowni Państwo 

W bieżącym roku szkolnym nauczyciele będą prowadzić konsultacje w różnych formach (Librus, Messenger, Teams, kontakt telefoniczny)

Na konsultacje umawiamy się przez e- dziennik.

Terminy konsultacji z nauczycielami znajdziesz także pod tym linkiem.

L.p.

Nazwisko

i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

godziny

Formy ( Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

1.

Barbarska

Anna

Edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek

15:30

kontakt bezpośredni, telefon

2.

Bernasiuk

Monika

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek 13.30

Librus, telefon, bezposredni kontakt

3.

Bobko

Jakub

Wychowanie

Fizyczne

Wtorek

10.25-10.35

Librus, kontakt bezpośredni

4.

Borkowska

Kamila

Język

Polski

Piątek
10.35-11.20

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

5.

Bryl Piotr

Historia, WOS

wtorek

14.40-15.25

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

6.

o. Dariusz Buczek

Religia

 

 

7.

Budniewska – Treder Ewelina

Nauczyciel wspomagający

 

Wtorek

14.40-15.25

Librus, messenger, Teams, telefon, kontakt bezpośredni

8.

Cywińska Cecylia

Edukacja wczesnoszkolna

Środa

15.20 – 16.15

Librus, messenger, telefon, kontakt bezpośredni

9.

Dobrzańska- Migdał

Justyna

Przyroda

Biologia, Chemia

 

 

10.

Dolewski

Leszek

Religia

 

Czwartek 11.40-12.25

Librus, Teams, kontakt bezpośredni

11.

Dombek

Joanna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

13.45-14.30

Librus, Messenger, telefon,

kontakt bezpośredni

12.

Dumkiewicz

Jolanta

Biologia

Fizyka

WDŻ

Poniedziałek

14.30-15.15

Librus, telefon, Teams

kontakt bezpośredni

13.

Dziopa

Aneta

Matematyka

Środa

9:40-10:25

Librus,Teams ,kontakt bezpośredni

14.

Górska

Katarzyna

Nauczyciel

Wspomagający

Środa

10.35-11.20

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

15.

Jarocka

Jolanta

Matematyka

Czwartek

9:00 – 9.45

Librus, kontakt bezposredni, messenger

16.

Jasińska

Alina

Muzyka

Czwartek

10.35 -11.20

 

Librus,kontakt bezpośredni,telefon.

17

Kasak

Karolina

Nauczyciel wspomagający

Poniedziałek

14:40-15:25

Librus, messenger, telefon, kontakt bezpośredni

18.

Klimek

Wiesława

Technika

Nauczyciel wspomagający

Czwartek

9.40- 10.25

Librus, messenger, telefon, kontakt bezpośredni

19.

Komsta

Edyta

Język

Polski

Czwartek 15:00-15:45

Librus, Teams, kontakt bezpośredni, Messenger

20.

Kopańska

Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek
14.40-15.25

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

21.

Kopczyńska

Jolanta

Wychowanie

Fizyczne

Czwartek

11:40-12:40

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

22.

Kozibska

Elżbieta

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

15.30– 16.15

Teams, Messenger, telefon, kontakt bezpośredni

23.

Kozyra

Milena

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek

11:40-12:25

Kontakt bezpośredni, Librus,Messenger.

24.

Krzywkowska

Monika

Religia

środa

8.45-9.30

Librus, Teams, kontakt indywidualny, kontakt telefoniczny

25.

Kuczmarska

Katarzyna

Nauczyciel wspomagający

Czwartek

10.35-11.20

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

26.

Kwiatkowska

Małgorzata

Język

Niemiecki

Czwartek 15 25-16 10

Librus, kontakt bezpośredni

27.

Laskowska

Justyna

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek

12.45-13.30

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

28.

Lewandowska

Sylwia

Historia

EDB, WOS

Piątek

8.45-9.30

Librus, messenger, teams, kontakt bezpośredni

29.

Łęgowska

Justyna

Biologia

Chemia, Przyroda

Czwartek

 

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

30.

Makowski

Maciej

Język

Angielski

Poniedziałek 11:40 – 12:25

Librus, kontakt bezpośredni, messenger, teams

31.

Marszałek

Wioletta

 

Język

niemiecki

 

Czwartek 9:40 – 10:25

Librus, kontakt bezpośredni, messenger, teams

32.

Masny

Monika

WDŻ

Czwartek

8:45 – 9:30

Librus, kontakt bezpośredni

33.

Maśkiewicz

Michał

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

12:45-13:30

Librus, messenger, Teams, kontakt bezpośredni

34.

Maślana

Jadwiga

Geografia

Piątek

8.45-9.30

Librus, telefon

kontakt bezpośredni

35.

Matuszewski

Marek

Informatyka

Wtorek 10.35-11.20

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

36.

Mazurewicz

Ewa

Edukacja

Wczesnoszkolna

Poniedziałek

11:40-12:25

Telefon, kontakt bezpośredni

37.

Meredyk – Szczesiak

Edyta

Język

polski

Poniedziałek

13:45 – 14:30

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni

38.

Nowicka

Hanna

Język

angielski

Poniedziałek 8:45 – 9:30

Librus, Teams, kontakt bezpośredni

39.

Olęcki

Mariusz

Matematyka

Poniedziałek 7.50-8.35

Librus, telefon

40..

Ostaszewska

Beata

Edukacja

Wczesnoszkolna

Środa

15.30-16.15

Librus. Messanger, kontakt bezpośredni

41.

Piątkowska

Sławomira

Język

Angielski

Czwartek

10:40 – 11:25

Librus, Messenger, telefon,

kontakt bezpośredni

42.

Pielecka

Anna

Informatyka

Wtorek
11.40-12.25

Kontakt bezpośredni, Librus Teams

43.

Pączkowska

Aneta

Język niemiecki

Środa 15 25-16 10

Librus, kontakt bezpośredni

44.

Projs

Marta

Język polski, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający

 

Wtorek

15:30-16:30

Librus, messenger, teams, kontakt bezpośredni

45.

Roguszczak

Wojciech

Język

angielski

poniedziałek

9.40-10.25

Librus,Teams

46.

Roszak

Wiesław

Wychowanie

Fizyczne

ŚRODA

9,40-10,25

LIBRUS

47.

Roznerska

Małgorzata

Język

angielski

Środa

9.40-10.25

Szkoła (pokój n-lski), telefon, TEAMS, Librus

48.

Rykaczewska

Barbara

Edukacja

wczesnoszkolna

 

Środa

12.45-13.30

Szkoła (pokój nauczycielski), telefon, Teams, Librus

49.

Sendzik

Anna

Wychowanie

Fizyczne

Czwartek 9.40-10.25 lub codziennie

Pokój n-lski wf lub librus

50.

Słupski

Marek

Matematyka

Wtorek

12.25-12.45

Librus, bezpośredni kontakt, teams

51.

Sierzputowska

Joanna

Plastyka

 

 

52.

Szczuka

Magdalena

Edukacja

wczesnoszkolna

Piątek

10.40 – 11.20

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

53.

Szczypska

Ewa

j. angielski

Czwartek

11:40-12:25

Librus,. Messenger, telefon,

Teams, kontakt bezpośredni

54.

Świtaj

Dorota

Język polski

Wtorek
13.45-14.30

Librus,. Messenger, telefon,

Teams, kontakt bezpośredni

55.

Wegner

Mariola

Edukacja

wczesnoszkolna

Czwartek 13.45-14.30

Libsus, Teams, telefon, kontakt bezpośredni

56.

Więckiewicz

Katarzyna

edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek 10.35-11.20

Librus, Teams,messenger,kontakt bezpośredni

57..

Ziomek

Grażyna

Edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek

15.30-16.15

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

"Październik - miesiącem poświęconym Maryi"

Do końca października w gablocie przy sali religijnej można podziwiać różańce własnoręcznie wykonane przez następujących uczniów:
Alodiusz Dembowski kl. VII b, Zofia Wiatrak kl. VII b, Alicja Maciejko kl. VII c, Robert Czyżak kl. VII e, Filip Ekonomowicz kl. VII e, Małgorzata Gawińska kl. VII e, Aleksandra Golec kl. VII e, Julia Markuszewska kl. VII e, Wiktoria Olszewska kl. VII e, Kacper Szymański kl. VII e.
                        Koordynator wystawy: M. Krzywkowska

Akcja „Złotówka zamiast kwiatka” – wesprzyj działalność Samorządu Uczniowskiego

Zbliża się Dzień Edukacji Narodowej. To wspólne święto wszystkich pracowników szkoły, uczniów i nauczycieli. Właśnie z tej okazji w tym roku chcielibyśmy zachęcić rodziców i uczniów do wzięcia udziału w akcji „Złotówka zamiast kwiatka”, mającej na celu wsparcie działalności Samorządu Uczniowskiego. SU to wszyscy uczniowie naszej szkoły. Po roku przerwy spowodowanej sytuacją pandemiczną w naszym kraju zależy nam na aktywizowaniu uczniów. Zaplanowaliśmy między innymi takie działania jak:

- kiermasz jesienny;

- szkolne imprezy, np. andrzejki, mikołajki, walentynki;

- konkursy, np. przywitanie wiosny – konkurs na ozdabianie drzwi klas;

- organizacja tematycznych piątków i wiele, wiele innych.

Nie uda nam się zorganizować tego wszystkiego bez materialnego wsparcia. Stąd zrodził się pomysł, by 14 października przeprowadzić zbiórkę do puszki na działalność Samorządu Uczniowskiego. Jego przedstawiciele pojawią się tego dnia we wszystkich klasach z życzeniami oraz puszką, do której będzie można wrzucić symboliczną „złotówkę”.
Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań poprzez udział w akcji.

Stypendia Burmistrza Miasta Iława i Rady Miejskiej.

Świeżo upieczeni stypendyści Burmistrza Miasta Iława i Rady Miejskiej z naszej szkoły to:
- Alicja Michalewska - żeglarka i wzorowa uczennica klasy 8d została nagrodzona  za dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2020/2021.
- Norbert Nawrocki - uczeń klasy 8a wzorowy uczeń, chorąży pocztu sztandarowego, aktywny uczestnik szkolnych wydarzeń, nagrodzony w kategorii stypendia specjalne...
Wielka duma i radość dla nas wszystkich.
Na uroczystej gali w kinoteatrze wystąpił chór szkolny pod dyrekcja pani Aliny Jasińskiej👏👏👏
A pani Dyrektor Grażyna Stolarska odebrała z rąk Burmistrza Pana Dawida Kopaczewskiego, voucher na zakup pomocy dydaktycznych o wartości 1000 zł dla naszej placówki 👏👏👏

Przekazanie sprzętu informatycznego.

Kolejne komputery trafiły do naszej placówki.
Dzięki @Diaverum Polska - panu dyrektorowi Markowi Piłczyńskiemu i pani doktor Dorocie Kozickiej ,weszliśmy w posiadanie nowoczesnego sprzętu,który posłuży uczniom I nauczycielom naszej placówki.
To wsparcie dla naszej szkoły, pokazuje wielką wrażliwość i wyczucie społeczne jaką obdarzona jest wspierająjaca nas Diaverum Polska.

Wielkie ,wielkie dzięki❤❤❤