BIBLIOTEKA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Akcje, imprezy i wydarzenia promujące czytelnictwo w szkole:

WALENTYNKI W BIBLIOTECE         Więcej zdjęć

Z okazji Dnia Zakochanych w bibliotece szkolnej zorganizowano „Randkę z książką”. Każdy czytelnik mógł sobie wylosować „książkę – walentynkę” i miło z nią spędzić czas w kąciku czytelniczym

MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KSIĄŻEK       Więcej zdjęć

Biblioteka szkolna zorganizowała w dniach 29.11 – 15.12. 2021 r. świąteczny kiermasz książek pod hasłem „Książki pod choinkę”. Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.

NOWOŚCI WYDAWNICZE W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Biblioteka szkolna zasiliła swój księgozbiór o nowe, ciekawe książki, według życzeń czytelników oraz potrzeb wynikających z realizacji zadań dydaktycznych szkoły.

NOC BIBLIOTEK 2021 pod hasłem „Czytanie wzmacnia” – 11.10.2021r.       Więcej zdjęć

Udział w marszu czytelniczym, zorganizowanym przez biblioteki szkolne SP1 i SP3, Urząd Miasta i Bibliotekę Miejską w Iławie.

NARODOWE CZYTANIE 2021 – „ Moralność pani Dulskiej” G. Zapolskiej – 04.09.2021r.     Więcej zdjęć

Biblioteka szkolna była współorganizatorem tego wydarzenia, a nasi uczniowie klas VII I VIII wraz z nauczycielami aktywnie uczestniczyli w ogólnopolskim głośnym czytaniu lektury.