Finał akcji „Najdłuższy Łańcuch Choinkowy”

1111 m! Aż tyle metrów miał łańcuch choinkowy powstały z inicjatywy rodziców naszych uczniów. Łańcuch powstawał sukcesywnie podczas zajęć w świetlicy szkolnej od końca listopada bieżącego roku. Tworzyli go też uczniowie naszej szkoły podczas lekcji godzin wychowawczych, a uczniowie klas I – III podarowali nam swoje klasowe łańcuchy powstałe w trakcie zabawy mikołajkowej. Nasz łańcuch nie mierzyłby aż tyle metrów, gdyby nie wspaniali rodzice naszych uczniów, którzy wykonywali i przynosili gotowe łańcuchy do świetlicy szkolnej.

W czwartek, 20 grudnia miał miejsce finał akcji. Uczniowie wraz z panią dyrektor Barbarą Żuchowską oraz wychowawcą świetlicy szkolnej udali się pod ratusz, by pięknie przystroić stojącą tam choinką samodzielnie wykonanym łańcuchem. Na miejscu czekali rodzice uczniów – organizatorzy akcji, a także burmistrz naszego miasta – pan Dawid Kopaczewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej – pan Michał Młotek. Wspólnymi siłami ozdobiliśmy choinkę łańcuchem. Z pomocą przybyli nam również panowie z podnośnikiem, którzy zawiesili nasz łańcuch tam, gdzie nie byliśmy w stanie sięgnąć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Wychowawcy świetlicy szkolnej: K. Zdziebłowska, K. Górska, K. Kasak, A. Melka