Świąteczna zbiórka darów dla Pacółtowa

A K C J A  D O B R O C Z Y N N A  w SP Nr 3

w IŁAWIE !!!

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DARÓW DLA DOMU DZIECKA W PACÓŁTOWIE

Dnia 23 listopada 2018 r. rozpoczynamy, po raz czwarty z rzędu, w naszej szkole dobroczynną akcję zbiórki darów dla podopiecznych Domu Dziecka w Pacółtowie.

Dom Dziecka jest placówką całodobową. Podopieczni, przebywający w tej placówce, są w wieku od 7 do 20 lat. W każdym domu, wszystko kiedyś się kończy, zużywa, niszczy i podlega wymianie, dlatego z całego serca prosimy o wsparcie naszej akcji.

Potrzebna jest: odzież w dobrym stanie bądź nowa, bielizna, plecaki, przybory szkolne, pościele, koce, poduszki, środki higieny osobistej, chemia gospodarcza, kosmetyki.      W czasie świątecznym każdy jest łasuchem, więc mile widziane są również słodycze ; ) .

Dary przynosimy do świetlicy szkolnej do 3 stycznia 2019 roku.

Inicjowanie bezinteresownej pomocy, rozwijanie empatii i troski o los innych jest dobrem nadrzędnym. Pamiętaj! Każdy kiedyś może potrzebować wsparcia, znaleźć się w trudnej sytuacji życiowej! Okazane innym dobro wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą!

Justyna Klimek