Razem zmieniamy świat na lepsze

W tym roku szkolnym również jako Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Iławie zmobilizowaliśmy się do wspólnego pomagania przez włączenie się po raz kolejny w akcję SZLACHETNEJ PACZKI. Przez okres dwóch tygodni uczniowie 19 klas, ich rodzice, pracownicy szkoły gromadziliśmy potrzebne dla wybranej rodziny artykuły (chemiczne, spożywcze, szkolne, słodycze, ubrania itp.) Nie zapomnieliśmy o wymarzonych upominkach dla każdego członka rodziny a przede wszystkim dla dzieci.  Wszystkie zebrane produkty zostały posegregowane  i zapakowane w paczkach (mniejszych i większych). Potem trafiły one do magazynu gimnazjum nr 2 w Iławie a stamtąd do naszej wybranej rodziny.

Bardzo gorąco pragnę podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły za podjęty wysiłek by rodzina, którą wybraliśmy otrzymała nadzieję i inspirację do samodzielnego radzenia sobie  i wiarę w ludzi, którzy nie są obojętni na drugiego człowieka.

Dziękuję również Pani Agnieszce Góralskiej, Julitcie Gutkowskiej oraz uczniom Asi Dzido, Ani Oleszek, Zuzannie Mazurek, Zosi Brodackiej, Juli Szczyglińskiej, Ani Migdał, Kindze Wiercińskiej za pomoc w pakowaniu paczek.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku także okażemy swoje wielkie serca i sprawimy radość innym.

Anna Pielecka

koordynator szkolny akcji

zobacz zdjęcia