Gala osiągnięć - kl. III
GALA OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS IIIw dniu 26 VI 2014r.1. Wręczenie nagród za konkursy, które odbyły się w II semestrze roku szkolnego 2013/2014.
KLASY III ( opiekun gr. wiekowej p. Gertruda Okołowska)
- Szkolny konkurs recytatorski - odp. p.J.Dombek, p.J.Chalińska oraz p.E.Tomaszewska
I-miejsce - Oliwia Laskowska klasa III c
II-miejsce - Pola Dzik klasa III c
III-miejsce - Agnieszka Chomicka klasa III b
III-miejsce - Patrycja Byglewska klasa III a
Wyróżnienie- Piotr Plewka klasa III e
Wyróżnienie - Helena Mówińska klasa III b
Wyróżnienie - Filip Małysz klasa III f
- Szkolny konkurs cichego czytania ze zrozumieniem uczniów klas III - odp. p. K.Więckiewicz, p.G.Ziomek
I-miejsce - Oliwia Laskowska klasa III c
II-miejsce - Magdalena Dreszler klasa III d
III-miejsce - Wiktor Gnaczyński klasa III a
Wyróżnienie - Oliwia Gęstwicka klasa III c
Wyróżnienie - Paweł Płochacki klasa III a
- Wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - odp. G.Ziomek, M.Bernasiuk
W grupie wiekowej klas III nagrodę zdobył Mateusz Jeżyński klasa III a
- Ogólnopolski konkurs polonistyczny „ALFIK HUMANISTYCZNY" - odp. p.Urszula Wieńska
I-miejsce w szkole i VII w województwie - Olga Wierzbicka klasa III b
II-miejsce w szkole i X w województwie - Madeleine Rommedahl klasa III e
III-miejsce w szkole i XII w województwie - Oliwia Laskowska klasa III c
Dobry wynik w Alfiku Humanistycznym uzyskali:
Wiktor Gnaczyński klasa III a
Olga Dobrowolska klasa III d
Oliwia Gęstwicka klasa III c
Wiktoria Jasko klasa III d
Julia Konkol klasa III e
- Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień" - odp. p. U.Wieńska
Finalistami tego konkursu zostali:
Olga Wierzbicka klasa III b
Oliwia Gęstwicka klasa III c
Na wyróżnienie zasługują:
Oliwia Laskowska klasa III c
Julia Konkol klasa III e
Helena Mówińska klasa III b
Bartłomiej Kamiński klasa III f
- Ogólnopolski konkurs „Z poprawną ortografią na co dzień" - odp. p. U.Wieńska
Finalistką tego konkursu została Julia Konkol klasa III e
- Ogólnopolski konkurs „ALFIK MATEMATYCZNY" - odp. p.A.Dziopa i p.M.Olęcki
I-miejsce w szkole i VII w województwie - Julia Konkol klasa III e
II-miejsce w szkole i IX w województwie - Jakub Biernacki klasa III c
III-miejsce w szkole i 42 w województwie - Oliwia Laskowska klasa III c
- Ogólnopolski konkurs matematyczny „KANGUR" - odp. p.Aneta Dziopa
Bardzo dobry wynik w tym konkursie uzyskała Julia Konkol klasa III e
Dobre wyniki uzyskali:
Paczkowska Zuzanna klasa III b
Oliwia Laskowska klasa III c
- Ogólnopolski konkurs matematyczny „MAT" - odp. p. Elżbieta Jurczak
I miejsce w szkole i V w województwie - Wiktor Gnaczyński klasa III a
II miejsce w szkole i VII w województwie - Oliwia Gęstwicka klasa III c
III miejsce w szkole i X w województwie - Oliwia Kabzińska klasa III b
- Olimpiada wiedzy z j.angielskiego ARCHIMEDES PLUS XXIII Edycja- odp. p.Agnieszka Góralska
II miejsce w Polsce Katarzyna Zglińska klasa III e
III miejsce w Polsce Wiktor Gnaczyński klasa III a
- Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego OLIMPUSEK - odp. p. E.Szczypska
XIII miejsce w Polsce oraz tytuł i dyplom laureata uzyskała Madeleine Rommedahl klasa III e
- Ogólnopolski konkurs pt. „Rok liturgiczny Kościoła katolickiego"- odp. p.M.Krzywkowska
Nagrodę w tym konkursie zdobył Filip Małysz klasa III f
- XVIII Diecezjalny konkurs plastyczny pt. „Świecić przykładem - bł. Karolina Kózkówna i bł. Alexandrina Maria da Costa" - odp. p.M.Krzywkowska
Nagrodę zdobył Szymon Jaskowski klasa III b
- XIV Miejsko-Gminna Olimpiada Ekologiczna klas III - odp. p. Grażyna Ziomek
Naszą szkołę reprezentowały:
Aleksandra Maśka - klasa III a
Julia Miłosek - klasa III f
Dziewczynki zajęły III miejsce.
- Samorząd uczniowski organizował w bieżącym roku szkolnym różne konkursy polegające na np. śmiesznym, dziwnym lub jednokolorowym ubraniu się lub na zaprezentowaniu dziwnej fryzury lub nakrycia głowy.
W tych szkolnych zabawach I miejsce zajęła klasa III c.
W nagrodę dzieci otrzymują dyplom oraz słodki upominek.
- W naszej szkole działa DZIECIĘCE KÓŁKO TEATRALNE „PIEROT" pod opieką pani Edyty Meredyk-Szczesiak.Koło teatralne reprezentowało naszą szkołę w środowisku lokalnym i w regionie podczas Przeglądu Teatrów Dziecięcych "Kurtyna w górę", zorganizowanym przez Iławskie Centrum Kultury.
Za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie w działaniach kółka wyróżnienie otrzymuje:
Ada Niewiadomska klasa III e.
Opracowały: lider klas I-III mgr Grażyna Ziomek,
opiekun grupy wiekowej klas III mgr Gertruda Okołowska